ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0322 423 104

Контакт-центр0322 423 104

09.01.2016 / 23:40

Вартість постачання

ТОВ "Львівгаз Збут" - компанія, яка надає послуги з постачання природного газу споживачам Львівської області. За це підприємство отримує свою частку коштів. Із 1 жовтня вартість постачання газу є ринковою та не регулюється. Проте є винятки: для соціальних споживачів її обмежує Кабмін - у середньому по країні 5 копійок з 1 кубометра газу.

До соціальних категорій споживачів належить населення, яке використовує блакитне паливо на побутові потреби та релігійні організації. Своєю постановою від 01.10.2015 №758 Кабінет Міністрів поклав на постачальників газу соціальні зобов'язання (ПСО), якими для цих двох категорій споживачів обмежено розмір постачання природного газу. Так, середньозважений тариф на постачання газу, що діяв у липні-вересні для населення та релігійних організацій, становив  8.3 копійки за 1 куб. м газу.

8,3 копійки
чи менше 1% роздрібної ціни становить розмір регульованої Кабміном вартості поставки газу, яку здійснює ТОВ «Львівгаз Збут» для населення

Приблизно половина з цих коштів призначається підприємством на оплату комісії банків і платіжних сервісів за обслуговування платежів, решта - на зарплати персоналу, податки і соціальні відрахування (на фонд оплати праці), утримання приміщень для персоналу та обслуговування клієнтів, закупівлю та обслуговування обчислювальною технікою, оплату зв'язку.