ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0322 423 104

Контакт-центр0322 423 104

09.09.2019 / 17:10

Запастись газом на всю зиму за літньою ціною можуть всі споживачі Львівщини без обмежень

Закупити свій персональний резерв газу на весь опалювальний сезон споживачі газу Львівщини можуть вперше. Ціна газу для такого запасу зафіксована на літньому рівні - 5 995,53 грн за 1000 куб.м. Акція «Твоя енергонезалежність» стартувала 23 серпня і триватиме до 25 вересня.

"Твоя енергонезалежність"

"Твоя енергонезалежність"

Максимальний обсяг закупівлі газу при цьому обмежений: 25 тис куб.м на одне домогосподарство. Гарантом збереження запасів газу і стабільної ціни на нього є НАК «Нафтогаз України». Оформити покупку можна за допомогою Особистого кабінету на сайті 104.ua або в Центрах обслуговування клієнтів «Львівгаз збуту».

У НАК «Нафтогаз України» зазначають, що акція «Твоя енергонезалежність» дозволить споживачам до 25% скоротити витрати на газ в опалювальний період.

Зараз ціни на газ для населення знаходяться на мінімальному рівні від початку року. Таке сезонне коливання цін є звичайним для ринку газу, коли влітку вони знижуються, а взимку ростуть слідом за збільшенням попиту на паливо.

Запас газу можна придбати за літньою ціною - 5 995,53 грн за 1000 куб.м. У ціні не враховані послуги за доставку газу, які змінюються в залежності від регіону. Вартість послуг із доставки газу, а також залишок передплаченого газу за акцією "Твоя енергонезалежність" будуть зазначені в рахунках за використаний природний газ щомісяця.

Взяти участь в акції може будь-який споживач газу, незалежно від поточних розрахунків за газ. Якщо раніше, акційною пропозицією могли скористатись споживачі, в яких не має боргів за цей енергоносій, то зараз коло учасників розширили.

Оформити і оплатити покупку можна буде онлайн - в Особистому кабінеті на 104.ua або в ЦОК: достатньо мати при собі паспорт, актуальні показання лічильника газу, і внести 100% оплату за куплений запас газу. Для того, щоб легше визначитись з необхідним резервом газу на зиму, фахівці «Львівгаз збуту» нададуть своїм клієнтам інформацію про їх обсяги споживання газу в минулі опалювальні періоди або ж клієнти зможуть самостійно розрахувати потрібні йому обсяги на опалювальний період онлайн в Особистому кабінеті за допомогою спеціально створеного калькулятора. Система покроково підкаже як запастись газом на зиму.

Використовувати газ, куплений в межах акції «Твоя енергонезалежність», можна буде від 1 жовтня 2019 року до 31 березня 2020 року. Від цієї дати НАК «Нафтогаз України» поставляє учасникам акції газ з резервних обсягів за акційною ціною. Розмір економії при цьому буде залежати від поточних цін, і продавець не зможе вплинути на її розмір. 

Якщо куплений резерв газу буде витрачено до 1 квітня 2020 року, споживач зможе отримати газ на загальних умовах - по ціні ПСО, котра діятиме на той час. Споживачі, котрі до 1 квітня 2020 року не використають передплачений газ, зможуть скористатись залишком коштів. Також залишок коштів можна використати у випадках, коли ціна ПСО на газ буде нижча, аніж ціна акції.

Станом на сьогодні акційною пропозицією вже скористались 238 споживачів газу Львівщини, подавши заявки в Центрах обслуговування клієнтів та 1276 купили газ в Особистому кабінеті на сайті 104.ua.