ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0322 423 104

Контакт-центр0322 423 104

17.11.2020 / 09:01

На 104.ua запрацювала нова багатофункціональна платформа!

У оновленому Особистому кабінеті додалось кілька унікальних онлайн-сервісів та можливість економити при розрахунку за газ та його доставку.

Що нового підготували для користувачів Особистого кабінету:

- Користувач може приєднати до одного акаунту до 25 особових рахунків. Це особливо актуально в умовах пандемії, тому що дозволяє взяти на себе турботу про близьких.

- Інтерфейс Особистого кабінету на 104.ua адаптований під всі види девайсів (комп'ютер, планшет або смартфон), а також операційні системи Android і iOS.

- Інновація на платформі 104.ua - автоматична передача показань лічильника. Для цього споживачу газу досить підключити до свого лічильника модем 104.ua SMART і внести дані про особовий рахунок в свій акаунт. Система дозволяє автоматизувати облік будь-якого клієнта і звільнити його від необхідності щомісяця передавати показання лічильників в газову компанію.

- Можна економити на комісії. Реалізована функція оплати двох рахунків в «один клік» (рахунок за газ та його доставку). У такому випадку розрахунок за двома рахунками проводиться одним платежем і дозволяє клієнтам заощаджувати на комісії.