ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0322 423 104

Контакт-центр0322 423 104

19.12.2019 / 13:37

Монетизовані пільги для понад 100 тис. клієнтів «Львівгаз збуту»

Від жовтня монетизовані пільги отримують 101 тис. споживачів газу Львівщини. Тому вони мають повністю сплачувати рахунки за газ: адже тепер пільговики напряму отримують кошти державної допомоги.

Держава надає пільгову допомогу споживачам газу двома способами:  безготівково через Ощадбанк або готівкою на руки. Через це з жовтня для пільговиків  в рахунках за спожитий газ платіж нарахований у повному обсязі, без зазначення пільгової знижки.

«Станом на зараз 12% наших клієнтів отримують пільги від держави. Частина з них отримують допомогу готівкою, відповідно до заяв, які вони подали в структурні підрозділи з питань соціального захисту населення  до 15 жовтня. Тому такі споживачі мають самостійно та повністю розрахуватись за блакитне паливо», - говорить директор ТОВ «Львівгаз збут» Павло Майк. 

Усі інші пільговики отримують безготівкові кошти державної допомоги на рахунки в Ощадбанку. Суму пільги в оплату за газ за них перераховує AT "Ощадбанк". При цьому банк інформує споживача про цю оплату sms-повідомленням, та не утримує комісію за цю операцію. Решту платежу за газ, як і раніше, такі пільговики сплачують самостійно.