ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0322 423 104

Контакт-центр0322 423 104

03.03.2020 / 14:03

Майже 10 тисяч клієнтів «Львівгаз збуту» отримали повідомлення про припинення поставок газу

Станом на 1 лютого 2020 року заборгованість за газ клієнтів "Львівгаз збуту" становить понад 2,1 млрд.грн. Це на 13% менше, ніж минулоріч. Неплатежі за газ скоротились завдяки ефективній роботі компанії з боржниками.

Від початку року «Львівгаз збут» надіслав клієнтам-боржникам 9,8 тис. письмових повідомлень про припинення поставок газу на загальну суму 2,1 млрд грн. Найбільшу кількість повідомлень надіслали клієнтам у Львові, а також Дрогобицькому, Пустомитівському та Стрийському районах.

«Клієнтам, котрі не сплачують за блакитне паливо і накопичують борги ми повинні припинити газопостачання. Тільки в січні газорозподільній компанії було надано доручення на припинення подачі газу 6 418 клієнтам-боржникам, їх борг становив 26,8 млн грн. В разі непогашення боргу, відповідно до Правил постачання природного газу, після отримання повідомлення, газопостачальна компанія вимушена надавати відповідне доручення «Львівгазу» на відключення газу та стягнення боргу в судовому порядку», - зазначає директор ТОВ «Львівгаз збут» Павло Майк. 

Накопичення боргів і несвоєчасні розрахунки ставлять під загрозу стабільне постачання газу для споживачів Львівщини. Через відсутність оплати «Львівгаз збут» не має можливості своєчасно розрахуватися з державним постачальником - НАК «Нафтогаз України» - за спожитий населенням газ і оперативно замовити необхідні обсяги для подальшого забезпечення газом споживачів.

Нагадуємо, що в разі труднощів із погашенням заборгованості та для того, щоб не погіршувати ситуацію і не накопичувати борги, рекомендуємо нашим клієнтам скористатися наступними варіантами: реструктуризувати борг і оформити субсидію. Адже за новим законодавством, при наявності боргу субсидія не нараховується. А від 1 травня 2019 року нараховується пеня за несвоєчасну оплату.