ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0322 423 104

Контакт-центр0322 423 104

09.07.2020 / 09:44

«Львівгаз збут» вступив до «Асоціації постачальників енергоресурсів»

Учасники Асоціації поділяють єдине бачення щодо розбудови конкурентних ринків природного газу та електроенергії.

Чим займається Асоціація?

Громадська спілка «Асоціація постачальників енергоресурсів» - це неприбуткова організація, створена в 2020 році для сприяння розвитку ринків енергоресурсів на засадах вільної та конкурентної боротьби. Асоціація представляє інтереси понад 40 ліцензіатів з постачання природного газу та електроенергії у взаємовідносинах з органами державної влади.

Асоціація виступає за енергетичну незалежність від інших держав та внутрішніх монополій; за збільшення власного видобутку газу та виробництва електроенергії; за модернізацію виробничих потужностей, заміну їх на більш ефективні та екологічні; за реорганізацію системи управління, аудит та притягнення до відповідальності неефективних державних менеджерів.

Чому «Львівгаз збут» приєднався до Асоціації?

«Стратегічні цілі Асоціації співзвучні з нашим баченням розвитку ринків природного газу та електроенергії, - пояснює директор ТОВ «Львівгаз збут» Павло Майк. – Членство в Асоціації надає можливість обмінюватися досвідом, дізнаватися про інновації та цікаві технологічні рішення, отримувати фахові консультації з питань законодавчих і нормативних вимог. Також Асоціація зараз є голосом, який промовляє до влади від імені десятків енергетичних компаній. До такого потужного голосу влада має прислухатися».

Наприклад, нещодавно учасники Асоціації звернулися до Міністерства енергетики України з проханням вжити всіх можливих заходів для недопущення зривів у постачанні природного газу населенню. Заяву ТОВ «Львівгаз збут» можна прочитати за цим посиланням.