ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0322 423 104

Контакт-центр0322 423 104

15.05.2019 / 13:40

Клієнти «Львівгаз збуту» вдвічі частіше платять за газ онлайн

Від початку року 29,2 тисячі споживачів газу Львівщини здійснили оплату за спожитий газ за допомогою онлайн-платежів. В порівнянні з аналогічним періодом 2018 року кількість розрахунків збільшилась майже вдвічі. Приріст оплат онлайн очікують і за рахунок нового сервісу - чат-боту «7104ua» у Viber.

Головні причини збільшення використання платіжних інтернет-платформ -  можливість розраховуватись за спожите блакитне паливо он-лайн без черг, в зручний час, без комісій або із мінімальною комісією. Розмір комісії при проведенні платежу визначається безпосередньо платіжною системою і не залежить від ТОВ «Львівгаз збут».

«Оплата за спожитий газ онлайн має хорошу тенденцію до зростання, адже це зручно, швидко та просто. Станом на сьогодні 29,2 тис. наших клієнтів вже розрахувались за газ саме через онлайн-сервіси. Найбільше дистанційно сплатили за газ за допомогою платформи Portmone – 17 тисяч споживачів газу Львівщини. На додаток до вже існуючих, задля зручності клієнтів віднедавна ми запустили ще один платіжний онлайн сервіс це чат-бот «7104ua» у Viber. Там ви можете сплачувати за блакитне паливо одразу по 5 особових рахунках», - говорить начальник відділу розрахунків ТОВ «Львівгаз збут» Ольга Чабан.

Для користувачів Особистого кабінету 104.ua зараз доступні п’ять платформ для оплати за газ: MasterPass, iPay.ua, Portmone, Приват24 та EasyPay.

Зареєструвати свій «Особистий кабінет» на сайті 104.ua швидко та легко. Для цього потрібно знати номер свого особового рахунку та останню суму платежу за газ.