ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0322 423 104

Контакт-центр0322 423 104

28.05.2019 / 15:06

Газ для мешканців Львівщини здорожчає через підвищення групою Нафтогаз оптової ціни

Від травня поточного року побутові споживачі газу в залежності від регіону сплачують різну ціну за спожитий газ. Ціна на природний газ для мешканців Львівщини в травні становить 8,41 грн. за куб.м, а от вже від 1 червня вона становитиме 8,79 грн. за куб.м.

Такі зміни відбулись через запровадження нових тарифів на транспортування газу магістральними газопроводами, а також коливання оптової ціни НАК «Нафтогаз України. При цьому тариф ТОВ «Львівгаз збут» залишився незмінним і складає не більше 2,5% від кінцевої вартості газу.

Нововведення спричинені рішенням НКРЕКП запровадити для АТ «Укртрансгаз» фіксовані тарифи на послуги транспортування природного газу. До цього часу тарифи транспортування магістральними газопроводами, котрі входять до структури ціни газу, були різні для різних областей. Саме це і  дозволяло тримати ціну газу для побутових потреб на одному рівні по всій Україні. Але відтепер транспортувальники отримуватимуть за свої послуги фіксовану оплату – так званий «тариф для точки виходу з фізичним розташуванням до прямих споживачів», тобто своєрідну абонплату за доставку газу магістральними газопроводами. І цей тариф становить 19 коп. з кожного оплаченого побутовими споживачами кубометра газу.

Окрім того, кінцева ціна для населення буде змінюватися щомісяця в залежності від коливань оптової ціни газу державного монопольного постачальника НАК «Нафтогаз України» з врахуванням його торговельної націнки. Зокрема, в травні ціна газу для регіональних постачальників від НАКу для побутових потреб становить 7 188,00 грн. за тис куб.м (з ПДВ), а з 1 червня зросте до 7 558,80 грн. за тис куб.м (з ПДВ).

«Враховуючі всі зміни зазначених складових, ціна на газ для мешканців Львівщини від 1 травня складає 8 406,05 грн за тис куб м, а в червні становитиме 8 786,12 грн за тис куб м. Ми припускаємо, що усі ці зміни складових ціни на газ можливо не зовсім просто зрозуміти, тому для зручності кожен наш клієнт отримує інформацію про всі складові ціни на газ в своїх рахунках за спожите блакитне паливо. Окрім того, хочу нагадати, що роздрукувати рахунок можна власноруч в своєму Особистому кабінеті на сайті 104.ua.», - говорить начальник відділу розрахунків ТОВ «Львівгаз збут» Ольга Чабан.